top of page

Perakende Ticaret Analizi

Perakende Ticaret Analizi aslında bir uzmanın yaptığı belki de son işlemdir. O noktaya gelene kadar bir çok bilgi toplarsınız.

Nereye şube  açmalıyım, hangi şubem potansiyelini yeteri kadar kullanmıyor, reklamlarımı nerede yapmalıyım, reklamlarımın satışa etkisi nedir, bölge müdürlerim bölgedeki potansiyeli ne kadar başarılı kullanıyor, franchise noktalarının bölge sınırlarını nasıl kesinleştirebilirim, call center’da adreslerde sorun yaşıyorum, rakiplerim nerede, satış yapma ihtimalim olan şirketlerin dağılımnı görmek istiyorum, saha ekibime harita sağlamak istiyorum, kafamda bazı planlar var harita kullanımı ile ilgili ama benim uğraşacak vaktim yok… Artık harita her yerde.

perakende-ticaret-analizi-mapaktif1.jpg

Bir personelinize araştırması için görev verip yarım yamalak bilgilerle para, zaman, insan kaybetmeyin.

Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde ekibiniz ile harita, GIS (CBS), SES, potansiyel, UAVT (Ulusal Adres Veritabanı), Adres Parsing, TR İdari Sistemi, Online Harita yayıncılığı, Basılı Haritalar, Kartografi, Perakende Ticaret ve GIS, Koordinat Sistemleri, Nokta, Polygon, Polyline, Coğrafi Datalar: Yol, Mahalle, Kapı No gibi onlarca konularda 1-2 gün içinde daha yetkin işler yapmanızı sağlıyoruz.

Perakende ticaret GIS danışmanlığı konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

bottom of page